Відновлення після пологів

Читать на русском: Послеродовое восстановление
Ви народили дитину і позаду всі страхи і переживання. У вашому житті настає новий період – відновлення після пологів.

Один з основних питань, що хвилюють жінок в післяпологовому періоді – скільки часу потрібно для відновлення після пологів і як відбувається цей процес?

9 місяців свого життя жінка присвятила виношуванню дитини. Так, як це не маленький термін, відновлення організму буде проходити поступово. А повне відновлення жіночого організму після пологів займає приблизно 6-8 тижнів. Як відновити організм після народження дитини ми розберемося з Вами далі.

Відновлення фізичної форми

Бажання виглядати добре та привабливо – природне прагнення кожної дівчини. Починати реабілітацію після пологів і займатися відновленням фізичної форми потрібно поступово, не змінюючи спосіб життя занадто різко. Однак завжди потрібно пам’ятати – кожна вагітність унікальна, а кожен організм індивідуальний і процес відновлення для кожної жінки буде проходити по-своєму.

відновлення живота після пологів

Багато молодих мам зіштовхуються з такою проблемою як, в’ялість живота. Що це таке? Після вагітності, живіт втрачає еластичність і виглядає вкрай непривабливо. Відновити шкіру живота після пологів допоможе:

  • правильне харчування;
  • фізичні навантаження;
  • косметологічні засоби (маски, масажі, обгортання).

Почніть правильно харчуватися. Вилучіть зі свого раціону борошняні вироби, цукор, спеції і копченості, на користь молочних продуктів, фруктів і овочів.

Важливо знати, що фізичні навантаження можливі після консультації з лікарем, який спостерігав вашу вагітність. Для відновлення організму і позбавлення від живота корисно буде зайнятися комплексними вправами. Почніть кожен день робити комплекс вправ для живота, крім вправ на прес, включіть в програму тренування стегон, рук, спини і сідниць.

Як відбувається відновлення місячних після пологів?

Коли чекати місячні після пологів – питання, яке цікавить кожну породіллю. На післяпологове відновлення, жінці знадобиться деякий час. Особливу увагу після пологів варто приділити відновленню менструального циклу. Саме по ним, можна визначити стан здоров’я дівчини. Хворобливі місячні після пологів – вірний сигнал про те, що в організмі щось відбувається не так. Перша менструація після пологів з’являється у всіх індивідуально. Іноді місячні після пологів відновлюються відразу, але можливі і збої: передчасні місячні або із затримкою.

Якщо при пологах були присутні ускладнення – це затримає відновлення матки і приходу перших місячних після пологів.

Варто відзначити той факт, якщо місячні з’явилися дуже рано – сигнал того, що в організмі стався збій і негайно потрібно відвідати лікаря. Чим раніше з’явилися виділення, тим вище ймовірність того, що це зовсім не менструація, а проблеми в репродуктивній системі жінки.

Психологічне відновлення – що не менш важливо для жінки.

Перший період після пологів – час емоційних змін. У цей момент, жінкам так важливо відпочити, розслабитися, привести себе в порядок і більше уваги приділити своїм дітям. Але якщо ви не можете розслабитися, у вас поганий сон, тривожність за дитину, ви не хочете ні з ким розмовляти або ж навпаки, скаржитеся всім про свій стан – все це об’єднується одним загальновідомим терміном, який звучить як «післяродова депресія».

Допомогти психологічному відновленню після пологів зможе: міцний сон, підтримка своїх близьких, водні процедури, трав’яний чай і думки тільки про хороше.

Крім цього, центр сурогатного материнства “Я Мама” надає послуги психотерапевта. У разі, якщо у вас емоційний стрес після участі в програмі сурогатного материнства – ви завжди можете звернутися до нас за допомогою абсолютно безкоштовно.

Ми дбаємо про ваше здоров’я і завжди готові вам допомогти!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+