Центр «Я мама» відкриває “вакансії сурогатна мама” і готовий співпрацювати з відповідальними і надійними жінками. Ми переконані, що участь в програмі – це складна і шляхетна робота, за яку сурмами заслужено отримують гарну винагороду.

Багато хто називає виношування генетично чужої дитини альтруїзмом, посилаючись на серйозні труднощі, з якими стикається жінка. Ми хочемо розвіяти всі міфи і довести, що робота сурогатна мати – це важлива місія і хороший підробіток одночасно.

Поради майбутнім сурогатним мамам

Секретом успішної участі в програмі є правильна психологічна підготовка. Якщо Ви зважилися стати сурогатною мамою в Києві або будь-якому іншому куточку України, обов’язково звертайтеся за допомогою до фахівців. Сучасні клініки нададуть необхідні психологічні, медичні та юридичні консультації, підтримають на всіх етапах виношування дитини і реабілітації після пологів.

Що стосується фізичного здоров’я, то виношування і народження генетично чужого малюка не принесуть організму більшої шкоди, ніж звичайні пологи. Всього кілька тижнів і Ви будете почувати себе, як раніше.

Найбільшим страхом є боязнь прив’язатися до дитини. Тут необхідно себе правильно налаштовувати і розуміти, що в утробі знаходиться плід, до якого Ви не маєте ніякого відношення. Ви повинні його любити й оберігати, як вихователька в дитячому садку, а коли прийде час повернути батькам, які чекають його з нетерпінням.

Хочу стати сурогатною мамою в Києві: скільки мені заплатять?

Сурмама виконує благородну і важливу місію, яка добре оплачується в Україні. Так, це нелегкий заробіток, але крім гарної суми, Ви отримаєте відчуття того, що зробили добру справу, подарували бездітній парі найбільше щастя. Якщо Вас приваблює така робота, стати сурогатною мамою в Києві легко, достатньо звернутися в нашу клініку.

Безумовно, Вас цікавить питання оплати, і ми хочемо зупинитися на цьому питанні більш детально. Точну суму назвати важко, адже все узгоджується індивідуально і прописується в договорі між сімейною парою і сурмамою. В середньому за надання послуг в програмі жінка отримує 18-22 тисяч євро. Сюди входить аванс, винагорода за народження малюка і всілякі витрати, пов’язані з вагітністю.

Центр оплачує:

  • щомісячне утримання вагітної, включаючи проживання, харчування, придбання одягу і т.д.;
  • медичні аналізи, ліки, консультації з фахівцями;
  • витрати на юридичні питання;
  • при необхідності, надає послуги няні для рідної дитини сурмами на період відсутності;
  • інші витрати, обумовлені в договорі.

Робота “сурогатне материнство в Києві” вигідна і добре оплачувана. Жінка легко зможе вирішити свої фінансові проблеми і поставити на ноги своїх дітей.

Требования к кандидаткам на роль суррогатной матери

Стать суррогатной мамой может не каждая женщина. К кандидаткам предъявляют достаточно серьезные требования. Это отсутствие проблем со здоровьем, устойчивая психика, готовность выносить чужого ребенка и отдать его биологическим родителям сразу после родов. Кандидатке на роль суррогатной матери должно быть от 19 до 36 лет. Наличие хотя бы одного собственного ребенка обязательно. Безусловно, необходимо вести здоровый образ жизни, не иметь противопоказаний к беременности и родам. К программе допускаются гражданки Украины без криминального прошлого. Если женщина находится в браке, то необходимо письменное разрешение от супруга.