Центр «Я мама» пропонує свою підтримку і допомогу жінкам у всіх регіонах України. Ми активно розвиваємо сурогатне материнство в Києві, але це не означає, що не готові співпрацювати з жінками з інших міст. Співробітники та консультанти клініки ретельно підбирають кандидаток на роль сурмами.

Діяльність клініки відбувається у відповідність до законодавства. І сурмама, і біологічні батьки повністю захищені законом України. Наша країна одна з небагатьох держав, де заміщає виношування дитини дозволено на комерційній основі. Жінки, готові виносити генетично чужого малюка, мають хорошу можливість заробити.

Сприятливе законодавство України впливає на те, що програма стає все більш популярною і затребуваною в нашій країні. Дуже добре розвинене сурогатне материнство в Харкові, Одесі, Дніпропетровську та інших великих містах. Багато іноземних пари звертаються в українські клініки, щоб вирішити проблему безпліддя.

Сурогатне материнство: Одеса, Харків, Дніпропетровськ та інші регіони України

Якщо Ви шукайте інформацію за запитом: сурогатна мама Київ, але самі ви знаходитесь в іншому місті, ми чекаємо Вас в нашому центрі. Після заповнення анкети на сайті, з Вами зв’яжеться наш координатор для уточнення інформації. Якщо Ви підходите за вимогами, ми вкажемо список документів, які Вам необхідно мати при собі і запросимо в наш центр.

Після психологічного тестування, яке дозволить переконатися, що кандидатка готова для участі в програмі, можна переходити до медичного обстеження. Будьте готові до того, що воно буде досить ретельно. Необхідно пройти терапевта, гінеколога і психіатра. Також потрібно здати кров, мазки, аналізи на інфекційні, вірусні та венеричні захворювання, ЕКГ, флюорографію та інші обстеження при необхідності.

Основные этапы участия в программе:

 • подписание договора между семейной парой и женщиной, вынашивающей ребенка;
 • синхронизация циклов с биологической мамой;
 • процедура ЭКО;
 • контроль беременности;
 • роды и передача ребенка родителям;
 • получение вознаграждения.

Центр «Я мама» – підтримка для сурогатних мам по всій Україні

Не важливо, шукайте Ви роботу за запитом: «сурогатне материнство в Донецьку» або «сурогатне материнство в Дніпропетровську», ми готові надати підтримку в такій складній справі для сурогатних мам по всій Україні. Співпраця з клінікою – це найбезпечніший спосіб знайти сімейну пару і брати участь в програмі.

Ми гарантуємо:

 • повну відповідність законодавству України;
 • абсолютну анонімність і конфіденційність;
 • гідна і своєчасна оплата за послуги;
 • безкоштовний юридичний, психологічний та медичний супровід;
 • створення ідеальних умов для перебігу вагітності і реабілітації після пологів.

Клініка є посередником між сімейною парою та сурмамою, і бере на себе відповідальність за успішний результат програми. Ми підтримуємо учасників програми на всіх етапах. Наша мета – подарувати сім’ям довгоочікувану дитину, а також дати можливість сурогатній мамі отримати гідну винагороду і вирішити фінансові труднощі.