Сурогатне материнство – традиційне і гестаційне

Читать на русском: Суррогатное материнство — традиционное и гестационное

 

Сурогатне материнство може бути здійснено в двох формах. Або як генетичне материнство (традиційна форма), або як порівняно нове по техніці здійснення гестаційне сурогатне материнство.

Завдяки такій процедури безліч безплідних пар вже мають свою, рідну дитину.

Для сурогатного материнства безплідні батьки користуються послугами іншої жінки (сурогатної матері), для того щоб вона змогла виносити і народити дитину для них. Як правило, до сурогатного материнства вдаються жінки, у яких відсутня матка або інші серйозні захворювання.

Традиційне сурогатне материнство

Під традиційним сурогатним материнством мається на увазі використання генетичного матеріалу одного з батьків і донора.

У традиційному сурогатному материнстві використовують яйцеклітину сурогатної мами і сперму батька – чоловіка. Таким чином дитина буде мати гени сурмами і батька.

Гестационное суррогатное материнство

Під гестаційним сурогатним материнством мають на увазі використання такої техніки як “інсемінація”. В такому випадку, сурмама з дитиною не має ніякого родинного зв’язку. Які існують варіанти гестаційного сурогатного материнства?

  • у біологічних батьків витягують яйцеклітину і сперматозоїди. Запліднюють в пробірці. Переносять в утроб сурогатної жінки. Таким чином, “тимчасова мама” не має ніякого генетичного зв’язку з дитиною.
  • використання яйцеклітини дружини або яйцеклітини самотньої жінки і сперми донора. Тоді дитина буде рідним дружині або самотній жінці.
  • використовують яйцеклітини донора і сперму чоловіка. В такому випадку, дитина буде генетично рідною тільки дружині або чоловікові.
  • <використання яйцеклітини донора і сперми донора (донорські ембріони). В такому разі у дитини з батьками буде відсутній повний генетичний зв’язок.

Якщо існує необхідність гормональної стимуляції, використовуються технології за допомогою лікарських препаратів, щоб прискорити і посилити ймовірність настання овуляції.

Далі, всі етапи сурогатного материнства повторюються в тому ж порядку, від визначення наявність вагітності, аж до появи дитини на світ.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+